Продукція > KOA SPEER > RN73H1JTTD75R0A10
RN73H1JTTD75R0A10
RN73H1JTTD75R0A10 KOA Speer
RN73H-12200.pdf
Виробник: KOA Speer
Thin Film Resistors - SMD 75Ohm, 0603, 0.05% 10ppm, 0.1W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук