Продукція > KOA SPEER > RN73H2ATTD49R9A10
RN73H2ATTD49R9A10
RN73H2ATTD49R9A10 KOA Speer
KOA_Speer_RN73H_8_21_24.pdf
Виробник: KOA Speer
Thin Film Resistors - SMD 49.9Ohm, 0805, 0.05% 10ppm, 0.125W
Написати відгук