Продукція > KOA SPEER > RN73H2ATTD68R1A10
RN73H2ATTD68R1A10
RN73H2ATTD68R1A10 KOA Speer
RN73H-12200.pdf
Виробник: KOA Speer
Thin Film Resistors - SMD 68.1Ohm, 0805, 0.05% 10ppm, 0.125W
Написати відгук