Продукція > KOA SPEER > RN73H2ATTD75R0A10
RN73H2ATTD75R0A10
RN73H2ATTD75R0A10 KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thin Film Resistors - SMD 75Ohm, 0805, 0.05% 10ppm, 0.125W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук