Продукція > KOA SPEER > RN73H2BTTD68R1A10
RN73H2BTTD68R1A10
RN73H2BTTD68R1A10 KOA Speer
RN73H-1843478.pdf
Виробник: KOA Speer
Thin Film Resistors - SMD 68.1Ohm, 1206, 0.05% 10ppm, 0.25W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук