RN73R2ETTD3050C50
RN73R2ETTD3050C50 KOA Speer Electronics, Inc.
RN73R.pdf
Виробник: KOA Speer Electronics, Inc.
Description: RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1%
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.25%
Features: Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 305 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1%, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.25%, Features: Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 305 Ohms.