RNAN2512DTE56R2
RNAN2512DTE56R2 Stackpole Electronics Inc
SEI-RNAN.pdf
Виробник: Stackpole Electronics Inc
Description: RES PREC, AIN, 2512, 56.2 OHM, 0
Power (Watts): 6W
Tolerance: ±0.5%
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.017" (0.43mm)
Resistance: 56.2 Ohms
Написати відгук
Description: RES PREC, AIN, 2512, 56.2 OHM, 0, Power (Watts): 6W, Tolerance: ±0.5%, Features: Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.017" (0.43mm), Resistance: 56.2 Ohms.