Продукція > VISHAY DALE > RNC50H1001FSB14
RNC50H1001FSB14
RNC50H1001FSB14 Vishay Dale
erc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 1K OHM 1/10W 1% AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±1%
Features: Military, Moisture Resistant, Weldable
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Failure Rate: S (0.001%)
Resistance: 1 kOhms
на замовлення 244 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 1K OHM 1/10W 1% AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±1%, Features: Military, Moisture Resistant, Weldable, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Failure Rate: S (0.001%), Resistance: 1 kOhms.