Продукція > VISHAY DALE > RNC50H1061BSB14
RNC50H1061BSB14
RNC50H1061BSB14 Vishay Dale
erc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 1.06K OHM 1/10W .1% AXIAL
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±0.1%
Features: Military, Moisture Resistant, Weldable
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Failure Rate: S (0.001%)
Resistance: 1.06 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 1.06K OHM 1/10W .1% AXIAL, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±0.1%, Features: Military, Moisture Resistant, Weldable, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Failure Rate: S (0.001%), Resistance: 1.06 kOhms.