Продукція > ROYALOHM > RNLB06G0152B0E
RNLB06G0152B0E
RNLB06G0152B0E ROYALOHM
resistor_network.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: Resistor networks
Description: Resistor network: Y; 1.5kΩ; ±2%; No.of resistors: 3; 0.2W; THT; 100V
Type of resistor network: Y
Resistance: 1.5kΩ
Tolerance: ±2%
Number of resistors: 3
Power: 0.2W
Mounting: THT
Operating voltage: 100V
Terminal pitch: 2.54mm
Resistor features: terminals of all resistors are separated
Operating temperature: -55...125°C
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Resistor networks, Description: Resistor network: Y; 1.5kΩ; ±2%; No.of resistors: 3; 0.2W; THT; 100V, Type of resistor network: Y, Resistance: 1.5kΩ, Tolerance: ±2%, Number of resistors: 3, Power: 0.2W, Mounting: THT, Operating voltage: 100V, Terminal pitch: 2.54mm, Resistor features: terminals of all resistors are separated, Operating temperature: -55...125°C.