Продукція > VISHAY DALE > RNX038150MFNLB
RNX038150MFNLB
RNX038150MFNLB Vishay Dale
rnx.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 150M OHM 1% 1W AXIAL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.140" Dia x 0.420" L (3.56mm x 10.67mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Obsolete
Resistance: 150 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 150M OHM 1% 1W AXIAL, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.140" Dia x 0.420" L (3.56mm x 10.67mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 150 mOhms.