RNX0388M66FHLB
RNX0388M66FHLB Vishay / Dale
rnx-1762482.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Oxide Resistors 1W 8.66Mohm 1% 50ppm
на замовлення 74 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук