Продукція > VISHAY DALE > RNX050150MFKR8
RNX050150MFKR8
RNX050150MFKR8 Vishay Dale
rnx.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 150M OHM 1% 1.2W AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1.2W
Tolerance: ±1%
Features: Flame Proof, High Voltage, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.140" Dia x 0.540" L (3.56mm x 13.72mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 225°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Obsolete
Resistance: 150 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 150M OHM 1% 1.2W AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 1.2W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Proof, High Voltage, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.140" Dia x 0.540" L (3.56mm x 13.72mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 225°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 150 mOhms.