Продукція > IPS > ROUTERUPS-15-POE
ROUTERUPS-15-POE
ROUTERUPS-15-POE IPS
RouterUPS-15-POE_EN.pdf
Виробник: IPS
Category: Computer Power Supply Units and UPSs
Description: Power supply: router UPS; 15W; 5V,9V,12V,24V; PoE; 160x105x28mm
Kind of connector: DC 5,5/2,1; RJ45; USB A
Version: Power over Ethernet
Battery/ rechargeable battery: rechargeable battery Li-Ion 2200mAh x4
Type of power supply: router UPS
Operating temperature: 0...40°C
Body dimensions: 160x105x28mm
Number of output sockets: 3
Number of rechargeable batteries: 4
Output voltage: 5V; 9V; 12V; 24V
Electrical parameters of output: 5V/1A; 9V/1.33A; 12V/1.25A; 15V/1A; 24V/620mA
Capacity: 8.8Ah
Supply voltage: 110V; 230V
Power: 15W
Frequency: 50...60Hz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Computer Power Supply Units and UPSs, Description: Power supply: router UPS; 15W; 5V,9V,12V,24V; PoE; 160x105x28mm, Kind of connector: DC 5,5/2,1; RJ45; USB A, Version: Power over Ethernet, Battery/ rechargeable battery: rechargeable battery Li-Ion 2200mAh x4, Type of power supply: router UPS, Operating temperature: 0...40°C, Body dimensions: 160x105x28mm, Number of output sockets: 3, Number of rechargeable batteries: 4, Output voltage: 5V; 9V; 12V; 24V, Electrical parameters of output: 5V/1A; 9V/1.33A; 12V/1.25A; 15V/1A; 24V/620mA, Capacity: 8.8Ah, Supply voltage: 110V; 230V, Power: 15W, Frequency: 50...60Hz.