Продукція > IPS > ROUTERUPS-30
ROUTERUPS-30
ROUTERUPS-30 IPS
RouterUPS30EN.pdf
Виробник: IPS
Category: Computer Power Supply Units and UPSs
Description: Power supply: router UPS; 30W; 5V,9V,12V; DC 5,5/2,1,USB A; 8.8Ah
Type of power supply: router UPS
Power: 30W
Output voltage: 5V; 9V; 12V
Kind of connector: DC 5,5/2,1; USB A
Body dimensions: 160x105x28mm
Number of output sockets: 2
Capacity: 8.8Ah
Supply voltage: 110V; 230V
Number of rechargeable batteries: 4
Frequency: 50...60Hz
Operating temperature: 0...40°C
Battery/ rechargeable battery: rechargeable battery Li-Ion 2200mAh x4
Electrical parameters of output: 5V/2A; 9V/2A; 12V/2A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Computer Power Supply Units and UPSs, Description: Power supply: router UPS; 30W; 5V,9V,12V; DC 5,5/2,1,USB A; 8.8Ah, Type of power supply: router UPS, Power: 30W, Output voltage: 5V; 9V; 12V, Kind of connector: DC 5,5/2,1; USB A, Body dimensions: 160x105x28mm, Number of output sockets: 2, Capacity: 8.8Ah, Supply voltage: 110V; 230V, Number of rechargeable batteries: 4, Frequency: 50...60Hz, Operating temperature: 0...40°C, Battery/ rechargeable battery: rechargeable battery Li-Ion 2200mAh x4, Electrical parameters of output: 5V/2A; 9V/2A; 12V/2A.