ROV05-271K-S Littelfuse Inc.
ROV05%28H%29.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 270V 400A DISC 5MM
Packaging: Bag
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 400 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 9.9J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 297 V
Varistor Voltage (Min): 243 V
Varistor Voltage (Typ): 270 V
Maximum AC Volts: 175 V
Maximum DC Volts: 225 V
Capacitance @ Frequency: 69 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 270V 400A DISC 5MM, Packaging: Bag, Package / Case: Disc 5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 400 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 9.9J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 297 V, Varistor Voltage (Min): 243 V, Varistor Voltage (Typ): 270 V, Maximum AC Volts: 175 V, Maximum DC Volts: 225 V, Capacitance @ Frequency: 69 pF @ 1 kHz.