ROV05-330K-2 Littelfuse Inc.
ROV05(H).pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 33V 100A DISC 5MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 100 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 1.1J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 36.3 V
Varistor Voltage (Min): 29.7 V
Varistor Voltage (Typ): 33 V
Maximum AC Volts: 20 V
Maximum DC Volts: 26 V
Capacitance @ Frequency: 834 pF @ 1 kHz
Написати відгук
Description: VARISTOR 33V 100A DISC 5MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 100 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 1.1J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 36.3 V, Varistor Voltage (Min): 29.7 V, Varistor Voltage (Typ): 33 V, Maximum AC Volts: 20 V, Maximum DC Volts: 26 V, Capacitance @ Frequency: 834 pF @ 1 kHz.