ROV05-331K Littelfuse Inc.
ROV05%28H%29.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 330V 400A DISC 5MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 400 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 11.5J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 363 V
Varistor Voltage (Min): 297 V
Varistor Voltage (Typ): 330 V
Maximum AC Volts: 210 V
Maximum DC Volts: 275 V
Capacitance @ Frequency: 60 pF @ 1 kHz
Написати відгук
Description: VARISTOR 330V 400A DISC 5MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 400 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 11.5J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 363 V, Varistor Voltage (Min): 297 V, Varistor Voltage (Typ): 330 V, Maximum AC Volts: 210 V, Maximum DC Volts: 275 V, Capacitance @ Frequency: 60 pF @ 1 kHz.