ROV05-391K Littelfuse Inc.
ROV05%28H%29.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 390V 400A DISC 5MM
Packaging: Bag
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 400 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 15J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 429 V
Varistor Voltage (Min): 351 V
Varistor Voltage (Typ): 390 V
Maximum AC Volts: 250 V
Maximum DC Volts: 320 V
Capacitance @ Frequency: 56 pF @ 1 kHz
Написати відгук
Description: VARISTOR 390V 400A DISC 5MM, Packaging: Bag, Package / Case: Disc 5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 400 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 15J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 429 V, Varistor Voltage (Min): 351 V, Varistor Voltage (Typ): 390 V, Maximum AC Volts: 250 V, Maximum DC Volts: 320 V, Capacitance @ Frequency: 56 pF @ 1 kHz.