ROV05-471K Littelfuse Inc.
ROV05%28H%29.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 470V 400A DISC 5MM
Packaging: Bag
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 400 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 17.5J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 517 V
Varistor Voltage (Min): 423 V
Varistor Voltage (Typ): 470 V
Maximum AC Volts: 300 V
Maximum DC Volts: 385 V
Capacitance @ Frequency: 50 pF @ 1 kHz
Написати відгук
Description: VARISTOR 470V 400A DISC 5MM, Packaging: Bag, Package / Case: Disc 5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 400 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 17.5J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 517 V, Varistor Voltage (Min): 423 V, Varistor Voltage (Typ): 470 V, Maximum AC Volts: 300 V, Maximum DC Volts: 385 V, Capacitance @ Frequency: 50 pF @ 1 kHz.