ROV05H201K Littelfuse Inc.
ROV05%28H%29.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 200V 800A DISC 5MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 800 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 8.5J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 220 V
Varistor Voltage (Min): 180 V
Varistor Voltage (Typ): 200 V
Maximum AC Volts: 130 V
Maximum DC Volts: 170 V
Capacitance @ Frequency: 85 pF @ 1 kHz
Написати відгук
Description: VARISTOR 200V 800A DISC 5MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 800 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 8.5J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 220 V, Varistor Voltage (Min): 180 V, Varistor Voltage (Typ): 200 V, Maximum AC Volts: 130 V, Maximum DC Volts: 170 V, Capacitance @ Frequency: 85 pF @ 1 kHz.