ROV07-180M-2 Littelfuse Inc.
ROV7.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 18V 250A DISC 7MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 250 A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 1.2J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 21.6 V
Varistor Voltage (Min): 14.4 V
Varistor Voltage (Typ): 18 V
Maximum AC Volts: 11 V
Maximum DC Volts: 14 V
Capacitance @ Frequency: 2918 pF @ 1 kHz
Написати відгук
Description: VARISTOR 18V 250A DISC 7MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 7mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 250 A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 1.2J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 21.6 V, Varistor Voltage (Min): 14.4 V, Varistor Voltage (Typ): 18 V, Maximum AC Volts: 11 V, Maximum DC Volts: 14 V, Capacitance @ Frequency: 2918 pF @ 1 kHz.