ROV07-751K-S-2 Littelfuse Inc.
ROV7.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 750V 1.2KA DISC 7MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 45J
Number of Circuits: 1
Capacitance @ Frequency: 74
Frequency Coupled to Capacitance @ Frequency: 1
Написати відгук
Description: VARISTOR 750V 1.2KA DISC 7MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 7mm, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 45J, Number of Circuits: 1, Capacitance @ Frequency: 74, Frequency Coupled to Capacitance @ Frequency: 1.