ROV07H181K Littelfuse Inc.
ROV7.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 180V 1.75KA DISC 7MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 1.75 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 16J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 198 V
Varistor Voltage (Min): 162 V
Varistor Voltage (Typ): 180 V
Maximum AC Volts: 115 V
Maximum DC Volts: 150 V
Capacitance @ Frequency: 220 pF @ 1 kHz
Написати відгук
Description: VARISTOR 180V 1.75KA DISC 7MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 7mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 1.75 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 16J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 198 V, Varistor Voltage (Min): 162 V, Varistor Voltage (Typ): 180 V, Maximum AC Volts: 115 V, Maximum DC Volts: 150 V, Capacitance @ Frequency: 220 pF @ 1 kHz.