ROV07H220L Littelfuse Inc.
ROV7.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 22V 500A DISC 7MM
Packaging: Bag
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 500 A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 1.7J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 25.3 V
Varistor Voltage (Min): 18.7 V
Varistor Voltage (Typ): 22 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Capacitance @ Frequency: 2930 pF @ 1 kHz
Написати відгук
Description: VARISTOR 22V 500A DISC 7MM, Packaging: Bag, Package / Case: Disc 7mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 500 A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 1.7J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 25.3 V, Varistor Voltage (Min): 18.7 V, Varistor Voltage (Typ): 22 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 18 V, Capacitance @ Frequency: 2930 pF @ 1 kHz.