ROV07H390K Littelfuse Inc.
ROV7.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 39V 500A DISC 7MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 500 A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 3J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 42.9 V
Varistor Voltage (Min): 35.1 V
Varistor Voltage (Typ): 39 V
Maximum AC Volts: 25 V
Maximum DC Volts: 31 V
Capacitance @ Frequency: 1820 pF @ 1 kHz
Написати відгук
Description: VARISTOR 39V 500A DISC 7MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 7mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 500 A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 3J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 42.9 V, Varistor Voltage (Min): 35.1 V, Varistor Voltage (Typ): 39 V, Maximum AC Volts: 25 V, Maximum DC Volts: 31 V, Capacitance @ Frequency: 1820 pF @ 1 kHz.