ROV07H781K Littelfuse Inc.
ROV7.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 780V 1.75KA DISC 7MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 1.75 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 59J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 858 V
Varistor Voltage (Min): 702 V
Varistor Voltage (Typ): 780 V
Maximum AC Volts: 485 V
Maximum DC Volts: 640 V
Capacitance @ Frequency: 70 pF @ 1 kHz
Написати відгук
Description: VARISTOR 780V 1.75KA DISC 7MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 7mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 1.75 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 59J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 858 V, Varistor Voltage (Min): 702 V, Varistor Voltage (Typ): 780 V, Maximum AC Volts: 485 V, Maximum DC Volts: 640 V, Capacitance @ Frequency: 70 pF @ 1 kHz.