ROV10-180K-S Littelfuse Inc.
ROV10%2CH.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 18V 500A DISC 10MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 10mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 500 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 2.4J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 19.8 V
Varistor Voltage (Min): 16.2 V
Varistor Voltage (Typ): 18 V
Maximum AC Volts: 11 V
Maximum DC Volts: 14 V
Capacitance @ Frequency: 6500 pF @ 1 kHz
Написати відгук
Description: VARISTOR 18V 500A DISC 10MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 10mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 500 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 2.4J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 19.8 V, Varistor Voltage (Min): 16.2 V, Varistor Voltage (Typ): 18 V, Maximum AC Volts: 11 V, Maximum DC Volts: 14 V, Capacitance @ Frequency: 6500 pF @ 1 kHz.