ROV10-680K-S Littelfuse Inc.
ROV10%2CH.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 68V 500A DISC 10MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 10mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 500 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 8.5J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 74.8 V
Varistor Voltage (Min): 61.2 V
Varistor Voltage (Typ): 68 V
Maximum AC Volts: 40 V
Maximum DC Volts: 56 V
Capacitance @ Frequency: 2230 pF @ 1 kHz
Написати відгук
Description: VARISTOR 68V 500A DISC 10MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 10mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 500 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 8.5J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 74.8 V, Varistor Voltage (Min): 61.2 V, Varistor Voltage (Typ): 68 V, Maximum AC Volts: 40 V, Maximum DC Volts: 56 V, Capacitance @ Frequency: 2230 pF @ 1 kHz.