ROV10-911K Littelfuse Inc.
ROV10%2CH.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 910V 2.5KA DISC 10MM
Packaging: Bag
Package / Case: Disc 10mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 2.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 102J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 1.001 kV
Varistor Voltage (Min): 819 V
Varistor Voltage (Typ): 910 V
Maximum AC Volts: 550 V
Maximum DC Volts: 745 V
Capacitance @ Frequency: 111 pF @ 1 kHz
Написати відгук
Description: VARISTOR 910V 2.5KA DISC 10MM, Packaging: Bag, Package / Case: Disc 10mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 2.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 102J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 1.001 kV, Varistor Voltage (Min): 819 V, Varistor Voltage (Typ): 910 V, Maximum AC Volts: 550 V, Maximum DC Volts: 745 V, Capacitance @ Frequency: 111 pF @ 1 kHz.