ROV10H681K Littelfuse Inc.
ROV10%2CH.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 680V 3.5KA DISC 10MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 10mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 3.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 112J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 748 V
Varistor Voltage (Min): 612 V
Varistor Voltage (Typ): 680 V
Maximum AC Volts: 420 V
Maximum DC Volts: 560 V
Capacitance @ Frequency: 160 pF @ 1 kHz
Написати відгук
Description: VARISTOR 680V 3.5KA DISC 10MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 10mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 3.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 112J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 748 V, Varistor Voltage (Min): 612 V, Varistor Voltage (Typ): 680 V, Maximum AC Volts: 420 V, Maximum DC Volts: 560 V, Capacitance @ Frequency: 160 pF @ 1 kHz.