ROV14-182K-S Littelfuse Inc.
ROV14.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 1.8KV 4.5KA DISC 14MM
Packaging: Bag
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 4.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 348J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 1.98 kV
Varistor Voltage (Min): 1.62 kV
Varistor Voltage (Typ): 1.8 kV
Maximum AC Volts: 1 kV
Maximum DC Volts: 1.465 kV
Capacitance @ Frequency: 118 pF @ 1 kHz
Написати відгук
Description: VARISTOR 1.8KV 4.5KA DISC 14MM, Packaging: Bag, Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 4.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 348J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 1.98 kV, Varistor Voltage (Min): 1.62 kV, Varistor Voltage (Typ): 1.8 kV, Maximum AC Volts: 1 kV, Maximum DC Volts: 1.465 kV, Capacitance @ Frequency: 118 pF @ 1 kHz.