ROV14-621K Littelfuse Inc.
ROV14.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 620V 4.5KA DISC 14MM
Packaging: Bag
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 4.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 164J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 682 V
Varistor Voltage (Min): 558 V
Varistor Voltage (Typ): 620 V
Maximum AC Volts: 385 V
Maximum DC Volts: 505 V
Capacitance @ Frequency: 305 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 620V 4.5KA DISC 14MM, Packaging: Bag, Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 4.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 164J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 682 V, Varistor Voltage (Min): 558 V, Varistor Voltage (Typ): 620 V, Maximum AC Volts: 385 V, Maximum DC Volts: 505 V, Capacitance @ Frequency: 305 pF @ 1 kHz.