ROV14-680K-S Littelfuse Inc.
ROV14.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 68V 1KA DISC 14MM
Packaging: Bag
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 1 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 17J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 74.8 V
Varistor Voltage (Min): 61.2 V
Varistor Voltage (Typ): 68 V
Maximum AC Volts: 40 V
Maximum DC Volts: 56 V
Capacitance @ Frequency: 5099 pF @ 1 kHz
Написати відгук
Description: VARISTOR 68V 1KA DISC 14MM, Packaging: Bag, Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 1 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 17J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 74.8 V, Varistor Voltage (Min): 61.2 V, Varistor Voltage (Typ): 68 V, Maximum AC Volts: 40 V, Maximum DC Volts: 56 V, Capacitance @ Frequency: 5099 pF @ 1 kHz.