ROV14-820K-S-2 Littelfuse Inc.
ROV14.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 82V 4.5KA DISC 14MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 4.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 22J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 90.2 V
Varistor Voltage (Min): 73.8 V
Varistor Voltage (Typ): 82 V
Maximum AC Volts: 50 V
Maximum DC Volts: 65 V
Capacitance @ Frequency: 2968 pF @ 1 kHz
Написати відгук
Description: VARISTOR 82V 4.5KA DISC 14MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 4.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 22J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 90.2 V, Varistor Voltage (Min): 73.8 V, Varistor Voltage (Typ): 82 V, Maximum AC Volts: 50 V, Maximum DC Volts: 65 V, Capacitance @ Frequency: 2968 pF @ 1 kHz.