ROV14-821K-2 Littelfuse Inc.
ROV14.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 820V 4.5KA DISC 14MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 4.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 188J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 902 V
Varistor Voltage (Min): 738 V
Varistor Voltage (Typ): 820 V
Maximum AC Volts: 510 V
Maximum DC Volts: 670 V
Capacitance @ Frequency: 265 pF @ 1 kHz
Написати відгук
Description: VARISTOR 820V 4.5KA DISC 14MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 4.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 188J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 902 V, Varistor Voltage (Min): 738 V, Varistor Voltage (Typ): 820 V, Maximum AC Volts: 510 V, Maximum DC Volts: 670 V, Capacitance @ Frequency: 265 pF @ 1 kHz.