ROV14E241K-S-2
ROV14E241K-S-2 Raychem/Littelfuse
ROV14_RAY.pdf
Виробник: Raychem/Littelfuse
Варистор металоксидний вивідний, U, В @ 1.0 мА = 240, Uac, В = 150, Udc, В = 200, Iімп макс, А = 6 500, Енергія, Дж = 101, Розм., мм = 14, Ррозс, Вт = 0,6, С, пФ = 769, Тексп, °С = -40...+85, Точ.,% = 10,... Група товару: Варистори Корпус: Disc 14 mm Од.
кількість в упаковці: 1000 шт
Написати відгук
Варистор металоксидний вивідний, U, В @ 1.0 мА = 240, Uac, В = 150, Udc, В = 200, Iімп макс, А = 6 500, Енергія, Дж = 101, Розм., мм = 14, Ррозс, Вт = 0,6, С, пФ = 769, Тексп, °С = -40...+85, Точ.,% = 10,... Група товару: Варистори Корпус: Disc 14 mm Од. , кількість в упаковці: 1000 шт.
Інші пропозиції ROV14E241K-S-2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ROV14E241K-S-2 Виробник : TE Connectivity Raychem Circuit Protection ROV14.pdf Description: VARISTOR 216V 6.5KA DISC 14MM