ROV14E201K Littelfuse Inc.
ROV14.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 200V 6.5KA DISC 14MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 84J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 220 V
Varistor Voltage (Min): 180 V
Varistor Voltage (Typ): 200 V
Maximum AC Volts: 130 V
Maximum DC Volts: 170 V
Capacitance @ Frequency: 840 pF @ 1 kHz
Написати відгук
Description: VARISTOR 200V 6.5KA DISC 14MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 6.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 84J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 220 V, Varistor Voltage (Min): 180 V, Varistor Voltage (Typ): 200 V, Maximum AC Volts: 130 V, Maximum DC Volts: 170 V, Capacitance @ Frequency: 840 pF @ 1 kHz.