ROV14E301K Littelfuse Inc.
ROV14.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 300V 6.5KA DISC 14MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 126J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 330 V
Varistor Voltage (Min): 270 V
Varistor Voltage (Typ): 300 V
Maximum AC Volts: 195 V
Maximum DC Volts: 250 V
Написати відгук
Description: VARISTOR 300V 6.5KA DISC 14MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 6.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 126J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 330 V, Varistor Voltage (Min): 270 V, Varistor Voltage (Typ): 300 V, Maximum AC Volts: 195 V, Maximum DC Volts: 250 V.