Продукція > VISHAY DALE > ROX10047K0KKLB
ROX10047K0KKLB
ROX10047K0KKLB Vishay Dale
rox.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 47K OHM 10% 4W AXIAL
Power (Watts): 4W
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 180°C
Part Status: Obsolete
Resistance: 47 kOhms
Написати відгук
Description: RES 47K OHM 10% 4W AXIAL, Power (Watts): 4W, Tolerance: ±10%, Features: Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 180°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 47 kOhms.