Продукція > VISHAY DALE > ROX1005M00JKLB
ROX1005M00JKLB
ROX1005M00JKLB Vishay Dale
rox.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 5M OHM 5% 4W AXIAL
Power (Watts): 4W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 180°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Obsolete
Resistance: 5 mOhms
Написати відгук
Description: RES 5M OHM 5% 4W AXIAL, Power (Watts): 4W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 180°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 5 mOhms.