Продукція > VISHAY DALE > ROX150125MGNLBS
ROX150125MGNLBS
ROX150125MGNLBS Vishay Dale
rox.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 125M OHM 2% 5W AXIAL
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±2%
Features: Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.310" Dia x 1.550" L (7.87mm x 39.37mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 180°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Obsolete
Resistance: 125 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 125M OHM 2% 5W AXIAL, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±2%, Features: Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.310" Dia x 1.550" L (7.87mm x 39.37mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 180°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 125 mOhms.