Продукція > VISHAY DALE > ROX150880KFKLB
ROX150880KFKLB
ROX150880KFKLB Vishay Dale
rox.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 880K OHM 1% 5W AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±1%
Features: Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.310" Dia x 1.550" L (7.87mm x 39.37mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 180°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Obsolete
Resistance: 880 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 880K OHM 1% 5W AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.310" Dia x 1.550" L (7.87mm x 39.37mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 180°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 880 kOhms.