ROX1SF5K6
ROX1SF5K6 TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773271&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 5.6K OHM 1% 1W AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.138" Dia x 0.394" L (3.50mm x 10.00mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 5.6 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 5.6K OHM 1% 1W AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.138" Dia x 0.394" L (3.50mm x 10.00mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 5.6 kOhms.