RP400-40-0-S
RP400-40-0-S Astrodyne TDI
RP400-Datasheet.pdf
Виробник: Astrodyne TDI
Description: 3PH WYE SNGL STAGE PWR LINE FILT
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Line Filters 40A 0nF 400Hz Power Line Filter.
Інші пропозиції RP400-40-0-S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RP400-40-0-S RP400-40-0-S Виробник : Astrodyne TDI RP400_Datasheet-1955480.pdf Power Line Filters 40A 0nF 400Hz Power Line Filter