Продукція > ASTRODYNE TDI > RP680-800-1000-B
RP680-800-1000-B
RP680-800-1000-B Astrodyne TDI
Виробник: Astrodyne TDI
Power Line Filters COMPACT HIGH CURENT DC EMI POWER LINE FILTER, 600V 800A 1000nF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук