RP692-25-100-S
RP692-25-100-S Astrodyne TDI
RP692_Datasheet-1955545.pdf
Виробник: Astrodyne TDI
Power Line Filters 1200Vdc 25A 100nF DC Power Line Filter
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук