Продукція > E-SWITCH > RP8101B2M1CEBLKREDNIL
RP8101B2M1CEBLKREDNIL
RP8101B2M1CEBLKREDNIL E-Switch
RP8100.pdf
Виробник: E-Switch
Description: SWITCH PUSH SPST-NO 0.125A 125V
Packaging: Tray
Current Rating (Amps): 125mA (AC), 100mA (DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: SPST-NO
Type: Standard
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination Style: Solder Lug
Actuator Type: Round, Button
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Panel Cutout Dimensions: Circular - 13.60mm Dia
Color - Actuator/Cap: Red
Actuator Marking: No Marking
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 50 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH PUSH SPST-NO 0.125A 125V, Packaging: Tray, Current Rating (Amps): 125mA (AC), 100mA (DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: SPST-NO, Type: Standard, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination Style: Solder Lug, Actuator Type: Round, Button, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Panel Cutout Dimensions: Circular - 13.60mm Dia, Color - Actuator/Cap: Red, Actuator Marking: No Marking, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 50 V.