Продукція > AVX > RP93737T0050GTTR
RP93737T0050GTTR
RP93737T0050GTTR AVX
SurfaceMountTerm-1366225.pdf
Виробник: AVX
Thin Film Resistors - SMD 40watts 50ohm 2%
на замовлення 389 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 50 OHM 2% 40W 3737, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 40W, Tolerance: ±2%, Features: RF, High Frequency, Package / Case: Nonstandard, Temperature Coefficient: ±150ppm/°C, Size / Dimension: 0.370" L x 0.370" W (9.40mm x 9.40mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 3737, Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm), Resistance: 50 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RP93737T0050GTTR RP93737T0050GTTR Виробник : KYOCERA AVX RPA_RP9_Series_DS.pdf Description: RES SMD 50 OHM 2% 40W 3737
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 40W
Tolerance: ±2%
Features: RF, High Frequency
Package / Case: Nonstandard
Temperature Coefficient: ±150ppm/°C
Size / Dimension: 0.370" L x 0.370" W (9.40mm x 9.40mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 3737
Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm)
Resistance: 50 Ohms