Продукція > KYOCERA AVX > RPA0808681M006K
RPA0808681M006K
RPA0808681M006K KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors ALUMINUM RADIAL POLY MER
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 8mm; 680uF; 6.3VDC; 4.3A; SMD; ESR: 15mΩ; RPA, Manufacturer series: RPA, Mounting: SMD, Type of capacitor: polymer, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 680µF, Height: 8mm, Diameter: 8mm, Body dimensions: Ø8x8mm, ESR value: 15mΩ, Operating current: 4.3A, Roll diameter max.: 380mm, Operating voltage: 6.3V DC, Tolerance: ±20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RPA0808681M006K Виробник : KYOCERA AVX RPA.pdf Category: THT Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 8mm; 680uF; 6.3VDC; 4.3A; SMD; ESR: 15mΩ; RPA
Manufacturer series: RPA
Mounting: SMD
Type of capacitor: polymer
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 680µF
Height: 8mm
Diameter: 8mm
Body dimensions: Ø8x8mm
ESR value: 15mΩ
Operating current: 4.3A
Roll diameter max.: 380mm
Operating voltage: 6.3V DC
Tolerance: ±20%